Dětský značkový second hand

Vikisek.cz - Dětský značkový second hand

Rezervace zboží

 

Rezervace - Jedná se o systém pozdějšího odeslání zboží, díky němuž má zákazník možnost ušetřit peníze na poštovném , kdy sloučí jednotlivé objednávky do jednoho balíčku.Rezervační doba trvá max.21 dnů. Rezervace může být však po vyžádání zákazníka ukončena kdykoliv.

Jak zboží zarezervovat

Výhody rezervací mohou využívat pouze registrovaní zákazníci.

Pokud je váš výběr zboží kompletní, zvolíte si způsob objednání - stisknete tlačítko Rezervovat. Zobrazí se vám obsah košíku a celková částka za vybrané zboží. Po stisknutí tlačítka Rezervovat i v dalším kroku se vaše rezervace stává závaznou a ukládá se do Přehled rezervací.

V tomto  si můžete prohlédnout veškeré  zboží vaši právě probíhající rezervace. Dále je zde pro vaši informaci datum, kdy bude rezervace automaticky ukončena, pokud se nerozhodnete ji ukončit sami předčasně - kdykoliv.

V takovém případě stisknete tlačítko Ukončit rezervaci . V následující tabulce budete seznámeni s celkovou částkou za zboží a dopravu. Můžete změnit způsob platby. V případě, že rezervaci necháte ukončit automaticky, vám systém přidělí takový způsob platby, který jste preferovali  při registraci.

Stisknete tlačítko Objednat. Vaše rezervace se stala objednávkou a bude vyřízena.

 

 

login:  


heslo: 


Trvale přihlásit


Zapomenuté heslo

menup-bottom.jpg
Bílá krátká tunika
Cena: 74,- Kč
Velikost: 116

7/8 rifle Urban Denim 12/13 let
Cena: 118,- Kč
Velikost: 134 - 164+

Květované šatičky George 11/12 let
Cena: 142,- Kč
Velikost: 134 - 164+

menup-bottom.jpg

Váš prodejce

Magdaléna Vaculová

Tel: 777 767 831

Email: info@vikisek.cz

Dětský second hand

menup-bottom.jpg

menup-bottom.jpg